Enerhack
Kursused

ENERHACK KURSUSED

Energeetika on meie tugev külg. Pakume veebipõhiseid õppimiskogemusi, mida juhivad tööstuse spetsialistid ja silmapaistvad ülikoolide teadlased, mis võimaldavad teil laiendada oma teadmisi ja oskusi otse arvuti mugavusest. Koos loome helgema homse.

KURSUSTE AJAKAVA

Design of DISTRICT HEATING / DISTRICT COOLING pipelines - bonded system according to EN 13941
XX.XX.2023
Online course for engineers, designers, and utility owners dealing with pre-insulated district heating and cooling networks. Completing the 4 blocks provides basic knowledge in pipeline design and engineering. Available in English, participants can choose to take all or specific blocks.
Soojusenergeetika inseneride täiendkoolitus
28.-29.08.2023 & 11.-12.09.2023
Koolituse raames on käsitletud järgmised teemad: kaugküte, kaugjahutus, vesinik, soojussalvestus, elektrisalvestus, energiaturud, katlamajade arendamine, gaasivarustus, biometaan, primaarenergia kaalumistegurid, LNG ja CNG, soojussõlmed, jahutussüsteemid, energeetika varustuskindlus, mahukad soojuspumbad, elektrikatlad, hoonete energiatõhusus ja renoveerimine,

MEIE KURSUSTE EELISED

Meie kursused pakuvad tunnistust, mis tunnustab teie saavutusi, kinnitades teie teadmisi ja oskusi energiasektoris.
Meie kursused on taskukohase hinnaga, võimaldades teil alustada oma professionaalse arengu teekonda ilma rahakotti tühjendamata.
Meie kursused pakuvad isetempolist õppimist ja juurdepääsu meie e-akadeemiale interaktiivseteks aruteludeks, soodustades isiklikku arengut.
Tunnistus
Mõnusad hinnad
Isiklik areng
Meie kursused pakuvad nõudmise peale paindlikkust, võimaldades teil õppida oma tempos ja oma ajakava järgi, pakkudes mugavust ja sobitumist teie kiire eluviisiga.
Meie kursused annavad otsekontakti tippinseneridega, kes on saadaval teie küsimustele vastamiseks ja oma praktiliste kogemuste jagamiseks, andes teile ainulaadse eelise karjääriarenduses.
Osaledes meie kursustel, toetate ka järgmise põlvkonna energiaspetsialistide haridust meie Enerhack Kids programmi kaudu, luues positiivse mõju tulevikuks.
Nõudmise peale kursus
Otsepääs tippinseneridele
Toetada järgmise põlvkonna haridust
1
2
3
4
5
6
HARIDUSEGA TOETAME KASVU NENDES ETTEVÕTETES
Jaanus Anni
Energiatõhususe projektijuht Eesti Keskkonnaministeeriumis
Grete-Marie Kajandi
Režiimiinsener Utilitas Tallinn firmas
Monika KollO
Insenerimeeskonna juht FILTER-is
Chris Forster
Energiaga seotud, kütte- ja infrastruktuuri konsultant ettevõttes Turner & Townsend
 • 3000+
  OSALEJAT
 • 45+
  KURSUST
 • 150+
  LEKTORIT
 • 30+
  RIIKI

OSALEJATE TAGASISIDE

Kristiina S.
about the Enerhack course "Practical solutions for biomethane"
Mul on väga hea meel, et see platvorm pakub nii kõrgetasemelisi koolitusi. See on haruldane võimalus saada ülevaateid juhtivatelt inseneridelt ja teadlastelt.
Pean tunnistama, et kursuse õhkkond oli imeline. Loengud vastasid kõigile küsimustele, et käsitleda väikseid detaile või arusaamatusi. On suurepärane, kui lektorite ja õpilaste vahel on dialoog, mis aitab sügavalt mõista teemat.
Nicolas S.
about the Enerhack course "District Cooling Design & Engineering"
Kursuse korraldamine oli erakordselt hea. Kõik toimus õigeaegselt, kõigil osalejatel oli võimalus esitada küsimusi.

Väga soovitatav!

Margo P.
about the Enerhack course "Wind and Hydrogen Power"
Sisu edastati viisil, mis oli lihtne mõista, ja kursus käsitles kõike alates päikesepaneelide töö põhitõdedest kuni päikeseenergia kasutamise rahalisteni eelisteni.