ENERGEETIKA VALIKAINE

ENERGEETIKA INTENSIIVKURSUS

ENERGEETIKA EKSKURSIOONID

Me organiseerime noortele väljasõite erinevatele energeetika objektidele, et noored saaksid ülevaate reaalsetest kohtadest, kus toimub energia tootmine.

Ühe nädala jooksul, õpilased külastavad ülikooli kampust, kus toimub põhjalik ülevaade energeetikast peamiselt läbi praktiliste katsete.
Me oleme välja töötanud programmi energeetika teemal, mis on mõeldud lastele vanuses 12-18 aastat. Me teostame seda kursust nii kohapeal koolides kui ka online platvormil.
Enerhacki spetsialistid on välja kujundanud mitmed praktilised katsed, mida saab läbi viia lastega. Töötoad sobivad väga hästi ka firmaüritusteks.
OSALEJATE TAGASISIDE
 • "Soovitan väga antud kursust, sest see kursus on 3 aasta jooksul kõige huvitavam olnud"

  "Tundus huvitav. Palju praktikat ja vähem teooriat"

  "Kuna tundus põnev teema ja ainet annab hea õpetaja, lisaks sellele soovisin korra koolist eemal olla ja TalTech tundus selleks perfektne koht"
  Markus
  12.klassi õpilane
 • "Mind kohati huvitas energeetika teema ning siin on edasiõppimise võimalusi (kõrgelt tasustatud ning vajalikule ametikohale)"

  "Kõik, kuidas see läbi viidi ja palju sai teemadest teada ning praktikat oli kui ka külalisi, kes rääkisid oma valdkonnast."
  Camilla
  12.klassi õpilane
 • "Kõik meeldis. õpetajad olid toredad, praktika oli huvitav ja iseenesest terve nädal oli väga tip-top"

  "Ja, lihtsalt mine sa ei kahetse! Täiega tore"
  Artur
  12.klassi õpilane
 • "Kursuse raames sain parema arusaama sellest, kuhu ma tahan tulevilus minna ja millised valikud on mul olemas."

  "Soovitan. Ülikooli elu on hoopis teistsugusem kui on gümnaasiumi elu. Teiseks see aine/teema (soojusenergeetika) on mega lahe."
  Laura
  12.klassi õpilane