Kids
Enerhack
ÄRA UNUSTA NOORI!
Pakume erinevaid tegevusi ja programme spetsiaalselt lastele alates 7. eluaastast. Meie energiateemaliste tegevuste hulka kuuluvad energialaagrid ja -reisid, energiateemad kooliprogrammidesse integreerituna ning intensiivsed energiakursused. Samuti pakume lastele lõbusaid ja kaasahaaravaid võistlusi, nagu tuulegeneraatorite, päikesepaneelide ja küttelahenduste ehitamine, et äratada nende uudishimu ja loovust.

Kõik meie programmid on loodud laste innustamiseks ja nende energia- ja jätkusuutlikkusekirglikkuse toetamiseks turvalises ja toetavas keskkonnas. Osaledes meie tegevustes, saavad lapsed arendada olulisi oskusi, omandada praktilisi teadmisi ning valmistuda tulevaseks karjääriks energiasektoris.

MIDA ME TEEME ENERHACK KIDS PROJEKTIS?

LAAGER

Me korraldame laagreid, et harida noori energeetika teemadel.

.

EDUCATION
Erinevate tegevuste kaudu tõstame noore põlvkonna teadlikkust energeetika- ja inseneeriavaldkonnas.
KIDWIND

Me korraldame lastele tuuleturbiinide ja päikesepatareide ehitamise võistlusi.

.

OSALEJATE TAGASISIDE
Maris
Mirtel ema, Enerhack talvise energeetika laagrist (2023)
Väga rahul, väga tänulik, et oli selline võimalus noortel. Teemad, millisest räägitakse palju aga mida igaüks ei tea. Laps tuli koju erinevate teadmistega elektrist ja vesinku autodest, huvitavad viktoriinid, malemäng on nüüd meil igapäevane ajaviitmisvahend kodus. Kõige põnevam oli veel maja peal joosta ja orienteerumist teha. Laps avaldas soovi ja uuris, kas võimalik veel kunagi osaleda. Laps mainis, et nii head lõunat pole ta oma koolis kunagi saanud, kui siin Taltechi raamatukogukohvikus. Super lähenemine; hommikul jäime veidi hiljaks ja kohe helistati, kas oleme tulemas. Eriti vinge, et päeva jooksul jagati lastevanematele pilte päeva sündmustest. Aitäh, Aitäh Aitäh. Tänud meeskonnale ja jõudu tegutsemisel.
Camilla
12.klassi õpilane Enerhack intensiivkursusest
"Mind kohati huvitas energeetika teema ning siin on edasiõppimise võimalusi (kõrgelt tasustatud ning vajalikule ametikohale)"

"Kõik, kuidas see läbi viidi ja palju sai teemadest teada ning praktikat oli kui ka külalisi, kes rääkisid oma valdkonnast."
Maksim
Eva isa, Enerhack talvise energeetika laagrist (2023)
The child was just delighted. The whole evening after the camp she talked about diodes, capacitors, batteries. Many thanks for the organisation! Everything was amazing! The main goal, I think, has been achieved - my daughter realised that technical sciences are interesting and exciting. My daughter started watching a cycle of scientific programs at home. I, in turn, explained that mathematics is also interesting and very necessary subject; now it will be much more interesting for my daughter to study it. Thanks to everyone who participated and organised the camp!
Such camps will allow children to understand more about various professions, make the right choice and achieve success in an area of interest to them.
Markus
12.klassi õpilane Enerhack intensiivkursusest
"Soovitan väga antud kursust, sest see kursus on 3 aasta jooksul kõige huvitavam olnud"

"Tundus huvitav. Palju praktikat ja vähem teooriat"

"Kuna tundus põnev teema ja ainet annab hea õpetaja, lisaks sellele soovisin korra koolist eemal olla ja TalTech tundus selleks perfektne koht"
Maarja
Teele ema, Enerhack talvise energeetika laagrist (2023)
Väga tore ja arendav laager. Lapsele väga-väga meeldis ja emotsioonid olid laes!
Eneli
Liisa ema, Enerhack talvise energeetika laagrist (2023)
Liisale laagris väga meeldis. Ta kiitis laagri läbiviijaid, kõiki tegevusi (eriti meeldisid katsed). Ainuke miinus oli, et vaid kaks päeva kestis :)
Artur
12.klassi õpilane Enerhack intensiivkursusest
"Kõik meeldis. õpetajad olid toredad, praktika oli huvitav ja iseenesest terve nädal oli väga tip-top"

"Ja, lihtsalt mine sa ei kahetse! Täiega tore"
Laura
12.klassi tudeng Enerhack intensiivkursusest
"Kursuse raames sain parema arusaama sellest, kuhu ma tahan tulevilus minna ja millised valikud on mul olemas."

"Soovitan. Ülikooli elu on hoopis teistsugusem kui on gümnaasiumi elu. Teiseks see aine/teema (soojusenergeetika) on mega lahe."

MEIE TOETAJAD

SUPPORT US
Teie toetus aitab meil luua helgema tuleviku järgmisele põlvkonnale.
Click to order