ENERGEETIKA TÖÖTOAD

ENERGEETIKA VALIKAINE

ENERGEETIKA INTENSIIVKURSUS

EKSKURSIOONID

Me organiseerime noortele väljasõite erinevatele energeetika objektidele, et noored saaksid ülevaate reaalsetest kohtadest, kus toimub energia tootmine.
Energeetika intensiivkursus toimub ülikoolilinnakus, kus õpilased saavad ühe nädala jooksul põhjaliku ülevaate energeetikast, seda peamiselt praktiliste katsete ja tegevuste kaudu.
Me oleme välja töötanud programmi energeetika teemal, mis on mõeldud lastele vanuses 12-18 aastat. Kursust viime läbi nii kohapeal koolides kui ka veebis.
Enerhacki spetsialistid on välja töötanud mitmed praktilised katsed, mida saab lastega koos teha. Töötoad sobivad väga hästi ka firmaüritusteks.
OSALEJATE TAGASISIDE
Markus
12.klassi õpilane
"Soovitan väga antud kursust, sest see kursus on 3 aasta jooksul kõige huvitavam olnud"

"Tundus huvitav. Palju praktikat ja vähem teooriat"

"Kuna tundus põnev teema ja ainet annab hea õpetaja, lisaks sellele soovisin korra koolist eemal olla ja TalTech tundus selleks perfektne koht"
Camilla
12.klassi õpilane
"Mind kohati huvitas energeetika teema ning siin on edasiõppimise võimalusi (kõrgelt tasustatud ning vajalikule ametikohale)"

"Kõik, kuidas see läbi viidi ja palju sai teemadest teada ning praktikat oli kui ka külalisi, kes rääkisid oma valdkonnast."
Artur
12.klassi õpilane
"Kõik meeldis. õpetajad olid toredad, praktika oli huvitav ja iseenesest terve nädal oli väga tip-top"

"Ja, lihtsalt mine sa ei kahetse! Täiega tore"
Laura
12.klassi õpilane
"Kursuse raames sain parema arusaama sellest, kuhu ma tahan tulevilus minna ja millised valikud on mul olemas."

"Soovitan. Ülikooli elu on hoopis teistsugusem kui on gümnaasiumi elu. Teiseks see aine/teema (soojusenergeetika) on mega lahe."