© 2023 Enerhack OÜ
© 2023 MTÜ Enerhack Foundation
ENERHACK KURSUSED

ENERHACK KURSUSED

Energeetika on meie tugev külg. Pakume veebipõhiseid õppimiskogemusi, mida juhivad tööstuse spetsialistid ja silmapaistvad ülikoolide teadlased, mis võimaldavad teil laiendada oma teadmisi ja oskusi otse arvuti mugavusest. Koos loome helgema homse.

KAUGKÜTE JA KAUGJAHUTUS
GAASISEADMED- JA PAIGALDISED
KATLAMAJAD JA ELEKTRIJAAMAD
PÄIKESEENERGIA
SOOJUSSEADMED JA SÜSTEEMID
KÜTE, VENTILATSIOON JA JAHUTUS
SOOJUSMAJANDUS
TUULEENERGIA

MEIE KURSUSTE EELISED

6
5
4
3
2
1
Meie kursused pakuvad isetempolist õppimist ja juurdepääsu meie e-akadeemiale interaktiivseteks aruteludeks, soodustades isiklikku arengut.
TUNNISTUS
MŌNUSAD HINNAD
ISIKLIK ARENG
Meie kursused pakuvad nõudmise peale paindlikkust, võimaldades teil õppida oma tempos ja oma ajakava järgi, pakkudes mugavust ja sobitumist teie kiire eluviisiga.
Meie kursused annavad otsekontakti tippinseneridega, kes on saadaval teie küsimustele vastamiseks ja oma praktiliste kogemuste jagamiseks, andes teile ainulaadse eelise karjääriarenduses.
Osaledes meie kursustel, toetate ka järgmise põlvkonna energiaspetsialistide haridust meie Enerhack Kids programmi kaudu, luues positiivse mõju tulevikuks.
NÕUDMISE PEALE KURSUS
OTSEPÄÄS TIPPINSENERIDELE
JÄRGMISE PÕLVKONNA HARIDUSE TOETAMINE
Meie kursused pakuvad tunnistust, mis tunnustab teie saavutusi, kinnitades teie teadmisi ja oskusi energiasektoris.
Meie kursused on taskukohase hinnaga, võimaldades teil alustada oma professionaalse arengu teekonda ilma rahakotti tühjendamata.

HARIDUSEGA TÕSTAME ETTEVÕTETE POTENTSIAALI

 • 6000+
  OSALEJAT
 • 45+
  KURSUST
 • 150+
  LEKTORIT
 • 30+

  RIIKI